Fraksiyon #DeğişimeKatıl - Mixin Etkinlikler - Mixin.com.tr
Bilet Al

16.09.2023

Fraksiyon #DeğişimeKatıl

Fraksiyon; Ankara'nın standartlaşmış gece kulübü müziği olan Techno'ya alternatif yaratmakta Mixin için küçük müzikseverler için büyük bir adım. İşte bu yüzden "Fraksiyon". Bas müziği; senin gibi müzik severlerle buluşturmak ve Drum & Bass'den Dubstep'e, UK Garage'dan Breakbeat'e geniş bir yelpazeyi deneyimlemeni sağlayacağız.
Eylül ayında sadece 2 kahve almak yerine bu müziği deneyimleyebilirsin!

Sanatçılar


alin_photo.jpeg

Alin

İstanbul merkezli endüstriyel/hardcore DJ'i olan Alin, sert vuruşlarla kendini ifade etmeyi seviyor. Şehrin yeraltı sahnelerinde hardcore, brutal vokalleri ve endüstriyel sesleri harmanlayarak performans sergiliyor. Her ne kadar bu sahnelerde yer alsa da içinden hep dubstep, drum & bass ve riddim çalmak geçiyor.

Fraksiyon gecesinde drum & bass, brostep, riddim ve dubstep gibi türlerler bas müziğin sert yanını ortaya koyacak!

a203cc97-7e86-4332-93e1-0205b3e6db0c.jpg

Yigit Koc

11 yaşındayken müziğe başlayan Yiğit; 13 senedir müzik sahnesinde. Deep house'tan techno'ya, rap'ten pop müziğe, drum & bass'den UK garage'a bir çok türde prodüksiyonlara imza atmıştır. 2015'te Skrillex ve Pendulum'u canlı dinleyerek bas müzikle tanıştı. 2019'da Amsterdam, Melkweg'de Annix'i canlı dinleme fırsatı bulmuş ve bu noktadan sonra prodüksiyonda kendini tamamiyle bas müziğe adamıştır.

Geniş yelpazesiyle; Fraksiyon gecesinde drum & bass, grime, UK Garage, neurofunk türlerini sana bildiğin parçalar ile harmanlayarak tanıtacak! Beklenmez hareketleriyle seni şoka sokabilir.

bora_temur_photo.jpg

Bora Temur

"Bu hayatın heyecanı meyecanı yok" sözlerini duyduysan, Bora Temur'u zaten tanıyorsun demektir! 2008 gibi Rap müzik ile birlikte bu serüvene başlayıp günümüz şartlarına göre müziğini şekillendirmiştir. 2017 yılında herkesin bildiği "Heyecanı Yok" adlı parçanın altyapısını yaptı. 2018 yılında Sony Music altyapısında bulunan Basemode'un BaseTrap kanalında "The Devil Trap Inside Me" parçası yayınlandı. Yine 2018 yılında Cem'in "Sayende" adlı şarkısın remixledi; klibi ve promosu bu remixe yapıldı. Bora; Türk müziği motiflerini, bas müziğin farklı tarzlarıyla harmanlayan benzersiz bir tarza sahip.

Gecenin sonunda; benzersiz tarzıyla, seni ilginç bir şölene davet ediyor.

c174aba1-a836-4f1f-aad1-03ff5a1d1489.jpg

Art Hëist

Art Hëist, elektronik müzik ile 2002'den beri arasını sıkı tutuyor. 2008'de Pioneer Pro DJ Akademi'den mezun olduktan sonra; Türkiye'nin farklı yerlerinde bir çok büyük kulüpte, özel etkinlikte ve festivalde sahne aldı! Müziği, doğu ve batı arasındaki mükemmel dengeyi yansıtıyor. Melodic house, deep house, progressive house, tech house, electronica ve downtempo gibi bir çok farklı türü harmanlayarak çalıyor.

Sahnenin en deneyimlisi olarak; geceyi UK Garage, Jackin House, Breakbeat ve Big Beat gibi tarzlarla heyecanlı hale getirecek. Kaçırmamanı öneririz!

kemal_yalcin.png

Kemal Yalçın

Muhtelemen onun imzalarını dinlediniz ama fark etmediniz. Ankara’da ses kayıt mühendisi olarak başladığı müzik hayatında, Türkiye'nin önde gelen Zakkum, Haluk Levent gibi grup ve müzisyenlerinin işlerinde işin mutfak tarafında bulunmuştur. Elektronik müziğe tutkusu ise daha önceden başlayan Kemal Yalçın; progressive house, melodic techno, dubstep ve psy/goa trance'ı kendi tarzında harmanlar. Son dönemlerde ise Drum & Bass, UK Garage ve Bass House tarzlarına daha çok yönelmiştir.

Kemal Yalçın, geceye enerjik bir başlangıç yapacak; ritme ayak uydurmayı ve Kemal'i dinlemeyi unutma!

mert susam.jpg

Mert Susam

Genç yaşlarda müzikle tanışan Mert, yıllar içinde çeşitli projelerde hem müzisyen hem de prodüktör olarak yer aldı. Üniversite yıllarını geçirdiği Prag'da, dünya çapında üne sahip Drum and Bass festivallerinin büyüleyici atmosferinde kendini keşfetti. Bu dönem, onun müzikal vizyonunu şekillendiren, yenilikçi ve dinamik bir serüvene dönüştü. Şimdi, bu benzersiz ve güçlü kültürü Türkiye'ye taşıma arzusuyla Mert, bas müziğin DJ'i ve prodüktörü olarak karşımızda.

Mert Susam, Drum and Bass'in "Neurofunk" tonlarıyla geceyi kapatacak!